AcasăClujCAEN 1011MARIFLOR PRODCOM SRL

Profil de firmă

MARIFLOR PRODCOM SRL

CUI 7371200 · SRL · Reg. Com. J1994004335125 · Gherla, Cluj

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J1994004335125

📍 Str LIVIU REBREANU 56, Gherla

CAEN 1011 Producția și conservarea cărnii

🏆 Vezi topul firmelor de producția și conservarea cărnii din Cluj

plătitor TVA #45 în industria sa

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
57.826.485 lei
▲ 3,6% vs anul precedent
Rezultat net
901.528 lei
▲ 28,2% vs anul precedent
Marjă netă
1,6%
Angajați
165
▲ 5,8% vs anul precedent
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Profit net în 2025.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, MARIFLOR PRODCOM SRL a realizat o cifră de afaceri de 57.826.485 lei, în creștere moderată (+3,6%) față de 2024.

Profitul net a fost de 901.528 lei, adică o marjă netă de 1,6%.

Echipa numără 165 angajați, iar fiecare generează în medie 350.464 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Firma se situează în topul 25% al industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 1011, 389 firme active).

Cota de piață estimată în codul său CAEN: 0,48%.

Cifra de afaceri (lei)31,4 mil201635,0 mil201735,0 mil201840,6 mil201940,1 mil202045,2 mil202148,7 mil202253,3 mil202355,8 mil202457,8 mil2025
Rezultat net (lei)1,3 mil20161,4 mil20171,1 mil20181,3 mil20192,6 mil20204,4 mil20217,4 mil20221,3 mil2023703k2024902k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 standard 57.826.485 lei 901.528 lei 1,6% 165 62.148.468 lei 27.666.795 lei 28.431.480 lei
2024 standard 55.797.462 lei 702.965 lei 1,3% 156 62.485.103 lei 24.613.814 lei 30.529.952 lei
2023 standard 53.258.257 lei 1.325.242 lei 2,5% 162 63.104.653 lei 24.680.373 lei 29.951.990 lei
2022 standard 48.743.501 lei 7.360.748 lei 15,1% 158 72.750.487 lei 33.736.304 lei 28.702.840 lei
2021 standard 45.186.901 lei 4.438.411 lei 9,8% 160 51.632.235 lei 16.959.108 lei 24.762.090 lei
2020 standard 40.132.884 lei 2.582.099 lei 6,4% 160 34.252.237 lei 3.937.572 lei 20.400.928 lei
2019 standard 40.625.160 lei 1.304.360 lei 3,2% 160 19.697.100 lei 1.932.039 lei 17.818.829 lei
2018 standard 34.964.620 lei 1.149.963 lei 3,3% 158 19.263.043 lei 2.799.219 lei 16.514.469 lei
2017 standard 34.986.041 lei 1.444.924 lei 4,1% 160 18.644.694 lei 3.528.933 lei 15.383.418 lei
2016 standard 31.440.504 lei 1.309.059 lei 4,2% 160 20.494.683 lei 5.824.432 lei 13.943.250 lei
Industria: CAEN 1011 — Producția și conservarea cărnii · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri317.718 lei2.035.686 lei 11.798.170 lei57.826.485 lei
Marjă netămediana industriei: 2,6% 1,6%

389 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 COMTIM ROMANIA S.R.L. Timiș 1.588.740.483 lei ⚔️ duel #2 AAYLEX ONE S.A. Buzău 1.159.679.990 lei ⚔️ duel #3 ABATORUL PERIS S.A. Ilfov 753.615.864 lei ⚔️ duel #4 SAMCOM AS SRL Botoșani 549.297.810 lei ⚔️ duel #5 DOLY-COM DISTRIBUȚIE SRL Botoșani 535.652.300 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

📈 Rezerva de mărire: ~260 lei net/lună per angajat

Calcul din bilanțul oficial 2025: dacă firma și-ar direcționa întregul profit net (901.528 lei) către cei 165 angajați, fiecare ar putea primi în plus suma de mai sus — și firma tot n-ar fi pe pierdere. E un plafon teoretic, nu o recomandare; un angajat generează aici și 350.464 lei cifră de afaceri pe an. Formula →

🏛 Ești MARIFLOR PRODCOM SRL? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

MARIFLOR PRODCOM SRL
Formă juridică: SRL
Sediu: Str LIVIU REBREANU 56, Gherla, Cluj
Nr. Reg. Com.: J1994004335125
CUI: 7371200

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre MARIFLOR PRODCOM SRL
Ce cifră de afaceri are MARIFLOR PRODCOM SRL?

În 2025, MARIFLOR PRODCOM SRL a avut o cifră de afaceri de 57.826.485 lei.

Ce profit a avut MARIFLOR PRODCOM SRL?

În 2025, MARIFLOR PRODCOM SRL a raportat un profit net de 901.528 lei.

Câți angajați are MARIFLOR PRODCOM SRL?

MARIFLOR PRODCOM SRL avea 165 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul MARIFLOR PRODCOM SRL?

Sediul social al MARIFLOR PRODCOM SRL este în Str LIVIU REBREANU 56, Gherla, Cluj.

Care este CUI-ul MARIFLOR PRODCOM SRL?

CUI-ul (codul fiscal) al MARIFLOR PRODCOM SRL este 7371200, iar numărul de la Registrul Comerțului este J1994004335125.

Este MARIFLOR PRODCOM SRL o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, MARIFLOR PRODCOM SRL are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru MARIFLOR PRODCOM SRL

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii