AcasăTeleormanBINAR COMPLEX S.R.L.

Profil de firmă

BINAR COMPLEX S.R.L.

CUI 46458430 · SRL · Reg. Com. J2022000572341 · Roșiori de Vede, Teleorman · din 2025

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2022000572341

📍 Ale C.F.R., Roșiori de Vede

⚔️ Compară cu un competitor
Firma nu are bilanțuri depuse în perioada analizată — poate fi înființată recent sau fără obligație de raportare.

Firme la aceeași adresă

COLDICEES SRL

BANDIDO BARBERSHOP S.R.L.

FDH MEGA CENTER S.R.L.

TĂLMACIU LIVIA-IOANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

HARMONY BY DR.GANEA S.R.L.

DR. ANGELICA -FLORENTINA S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești BINAR COMPLEX S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

BINAR COMPLEX S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Ale C.F.R., Roșiori de Vede, Teleorman
Nr. Reg. Com.: J2022000572341
CUI: 46458430

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre BINAR COMPLEX S.R.L.
Unde este sediul BINAR COMPLEX S.R.L.?

Sediul social al BINAR COMPLEX S.R.L. este în Ale C.F.R., Roșiori de Vede, Teleorman.

Care este CUI-ul BINAR COMPLEX S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al BINAR COMPLEX S.R.L. este 46458430, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2022000572341.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru BINAR COMPLEX S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii