AcasăBucurești S1CAEN 6201CYBER ARTS NETWORK S.R.L.

Profil de firmă

CYBER ARTS NETWORK S.R.L.

CUI 40802950 · SRL · Reg. Com. J40/3581/2019 · București, București S1 · din 2023

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J40/3581/2019

📍 Str. PITAR MOȘ 6, București

CAEN 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

🏆 Vezi topul firmelor de activități de realizare a soft-ului... din București S1

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
171.799 lei
▼ 0,5% vs anul precedent
Rezultat net
67.011 lei
▼ 23,9% vs anul precedent
Marjă netă
39,0%
Angajați
1
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Profit net în 2025.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, CYBER ARTS NETWORK S.R.L. a realizat o cifră de afaceri de 171.799 lei, aproximativ la nivelul anului 2024.

Profitul net a fost de 67.011 lei, adică o marjă netă de 39,0% — sub mediana industriei (57,5%).

Echipa numără 1 angajați, iar fiecare generează în medie 171.799 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Cifra de afaceri (lei)75k2019101k202098k2021153k2022134k2023173k2024172k2025
Rezultat net (lei)50k201968k202046k202182k202257k202388k202467k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 prescurtat 171.799 lei 67.011 lei 39,0% 1 94.027 lei 26.616 lei 67.411 lei
2024 prescurtat 172.652 lei 88.112 lei 51,0% 116.643 lei 28.131 lei 88.512 lei
2023 prescurtat 134.497 lei 57.136 lei 42,5% 1 175.800 lei 54.669 lei 121.131 lei
2022 prescurtat 153.150 lei 82.345 lei 53,8% 1 158.080 lei 75.335 lei 82.745 lei
2021 prescurtat 98.400 lei 45.594 lei 46,3% 1 212.510 lei 98.565 lei 113.945 lei
2020 prescurtat 100.875 lei 67.951 lei 67,4% 1 71.825 lei 3.474 lei 68.351 lei
2019 prescurtat 75.144 lei 50.135 lei 66,7% 1 53.844 lei 3.509 lei 50.335 lei
Industria: CAEN 6201 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri138.761 lei318.576 lei 495.604 lei171.799 lei
Marjă netămediana industriei: 57,5% 39,0%

14.580 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 BETFAIR ROMANIA DEVELOPMENT SRL Cluj 875.314.158 lei ⚔️ duel #2 ACCESS WORKSPACE ROMANIA S.R.L. Timiș 425.900.115 lei ⚔️ duel #3 VISMA SOFTWARE SRL Sibiu 231.170.239 lei ⚔️ duel #4 BOOKING HOLDINGS ROMANIA S.R.L. București S4 222.794.732 lei ⚔️ duel #5 SUVODA SOFTWARE SRL București S3 176.250.803 lei ⚔️ duel

Firme la aceeași adresă

CATALYST SOLUTIONS SRL

PENTALOG HR ROMANIA S.R.L.

BRAINSPOTTING CONSULTING SRL

IAE INTERIM SRL

HIPO DIGITAL SRL

HR360 INTERIM S.R.L.

💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești CYBER ARTS NETWORK S.R.L.? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

CYBER ARTS NETWORK S.R.L.
Formă juridică: SRL
Sediu: Str. PITAR MOȘ 6, București, București S1
Nr. Reg. Com.: J40/3581/2019
CUI: 40802950

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre CYBER ARTS NETWORK S.R.L.
Ce cifră de afaceri are CYBER ARTS NETWORK S.R.L.?

În 2025, CYBER ARTS NETWORK S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 171.799 lei.

Ce profit a avut CYBER ARTS NETWORK S.R.L.?

În 2025, CYBER ARTS NETWORK S.R.L. a raportat un profit net de 67.011 lei.

Câți angajați are CYBER ARTS NETWORK S.R.L.?

CYBER ARTS NETWORK S.R.L. avea 1 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul CYBER ARTS NETWORK S.R.L.?

Sediul social al CYBER ARTS NETWORK S.R.L. este în Str. PITAR MOȘ 6, București, București S1.

Care este CUI-ul CYBER ARTS NETWORK S.R.L.?

CUI-ul (codul fiscal) al CYBER ARTS NETWORK S.R.L. este 40802950, iar numărul de la Registrul Comerțului este J40/3581/2019.

Este CYBER ARTS NETWORK S.R.L. o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, CYBER ARTS NETWORK S.R.L. are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru CYBER ARTS NETWORK S.R.L.

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii