AcasăGorjCAEN 3317BLESS TRANS SERV SRL

Profil de firmă

BLESS TRANS SERV SRL

CUI 35774381 · SRL · Reg. Com. J18/231/2016 · Târgu Jiu, Gorj · din 2026

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J18/231/2016

📍 Aleea MERILOR 43, Târgu Jiu

CAEN 3317 Repararea și întreținerea altor echipamente de transport n.c.a.

🏆 Vezi topul firmelor de repararea și întreținerea altor... din Gorj

plătitor TVA #42 în industria sa

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
293.000 lei
Rezultat net
174.111 lei
▲ 605,9% vs anul precedent
Marjă netă
59,4%
Angajați
0
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Profit net în 2025.

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, BLESS TRANS SERV SRL a realizat o cifră de afaceri de 293.000 lei.

Profitul net a fost de 174.111 lei, adică o marjă netă de 59,4% — peste mediana industriei (12,2%).

Cota de piață estimată în codul său CAEN: 0,05%.

Cifra de afaceri (lei)259k2016712k20171,3 mil2018547k2019471k2020438k20219k202218k2023n/a2024293k2025
Rezultat net (lei)64k2016459k2017474k2018297k201931k2020102k2021-6k2022-30k2023-34k2024174k2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 standard 293.000 lei 174.111 lei 59,4% 0 957.429 lei 590.739 lei 366.690 lei
2024 standard -34.416 lei 0 983.558 lei 790.979 lei 192.579 lei
2023 standard 17.850 lei -29.789 lei -166,9% 0 1.019.055 lei 792.060 lei 226.995 lei
2022 standard 9.200 lei -6.250 lei -67,9% 2 994.096 lei 738.762 lei 255.334 lei
2021 standard 438.080 lei 102.244 lei 23,3% 5 963.810 lei 702.226 lei 261.584 lei
2020 prescurtat 471.278 lei 31.362 lei 6,7% 4 1.188.643 lei 1.029.303 lei 159.340 lei
2019 prescurtat 547.467 lei 297.446 lei 54,3% 3 1.923.801 lei 1.084.538 lei 839.263 lei
2018 prescurtat 1.318.262 lei 473.903 lei 35,9% 10 1.309.941 lei 771.611 lei 538.330 lei
2017 prescurtat 712.211 lei 458.515 lei 64,4% 3 1.313.096 lei 790.154 lei 522.942 lei
2016 prescurtat 259.274 lei 64.177 lei 24,8% 3 461.620 lei 397.243 lei 64.377 lei
Industria: CAEN 3317 — Repararea și întreținerea altor echipamente de transport n.c.a. · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri321.567 lei1.209.490 lei 4.334.219 lei293.000 lei
Marjă netămediana industriei: 12,2% 59,4%

55 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 SOCIETATEA DE REPARATII LOCOMOTIVE C.F.R.- S.C.R.L. BRASOV S.A. Brașov 282.990.447 lei ⚔️ duel #2 MARUB BRASOV S.R.L. Brașov 79.621.112 lei ⚔️ duel #3 RAILWAY VEHICLE SERVICES S.R.L. Ialomița 49.509.952 lei ⚔️ duel #4 VIA TERRA TRANS SRL Cluj 21.343.414 lei ⚔️ duel #5 ROMÂNIA-EUROEST SA Constanța 20.883.797 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

🏛 Ești BLESS TRANS SERV SRL? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

BLESS TRANS SERV SRL
Formă juridică: SRL
Sediu: Aleea MERILOR 43, Târgu Jiu, Gorj
Nr. Reg. Com.: J18/231/2016
CUI: 35774381

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre BLESS TRANS SERV SRL
Ce cifră de afaceri are BLESS TRANS SERV SRL?

În 2025, BLESS TRANS SERV SRL a avut o cifră de afaceri de 293.000 lei.

Ce profit a avut BLESS TRANS SERV SRL?

În 2025, BLESS TRANS SERV SRL a raportat un profit net de 174.111 lei.

Unde este sediul BLESS TRANS SERV SRL?

Sediul social al BLESS TRANS SERV SRL este în Aleea MERILOR 43, Târgu Jiu, Gorj.

Care este CUI-ul BLESS TRANS SERV SRL?

CUI-ul (codul fiscal) al BLESS TRANS SERV SRL este 35774381, iar numărul de la Registrul Comerțului este J18/231/2016.

Este BLESS TRANS SERV SRL o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, BLESS TRANS SERV SRL are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru BLESS TRANS SERV SRL

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii