AcasăArgeșCAEN 1413NELLYSAN APIFASHION SRL

Profil de firmă

NELLYSAN APIFASHION SRL

CUI 29142909 · SRL · Reg. Com. J2011001300035 · Pitești, Argeș · din 2025

🇪🇺 Identificator european (EUID): ROONRC.J2011001300035

📍 Str POPA ȘAPCĂ 6, Pitești

CAEN 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)

🏆 Vezi topul firmelor de fabricarea altor articole de... din Argeș

plătitor TVA #12 în industria sa

⚔️ Compară cu un competitor
Cifră de afaceri
28.884.428 lei
▲ 118,5% vs anul precedent
Rezultat net
1.072.830 lei
▲ 164,5% vs anul precedent
Marjă netă
3,7%
Angajați
17
▲ 0,0% vs anul precedent
A100/100
Scor de sănătate financiară

Sănătate financiară foarte bună

• Niciun semnal negativ major identificat.

✓ Profit net în 2025.

✓ Grad de îndatorare sănătos.

✓ Cifră de afaceri în creștere (+118%).

Scor informativ, calculat automat din cifrele oficiale — nu e rating de credit. Metodologia

Analiza bilanț.net

În 2025, NELLYSAN APIFASHION SRL a realizat o cifră de afaceri de 28.884.428 lei, în creștere puternică (+118,5%) față de 2024.

Profitul net a fost de 1.072.830 lei, adică o marjă netă de 3,7%.

Echipa numără 17 angajați, iar fiecare generează în medie 1.699.084 lei cifră de afaceri pe an — productivitatea muncii.

Firma se situează în topul 25% al industriei sale după cifra de afaceri (CAEN 1413, 1.982 firme active).

Cota de piață estimată în codul său CAEN: 1,03%.

Cifra de afaceri (lei)1,0 mil20161,1 mil20171,9 mil20183,0 mil20193,2 mil20204,6 mil20218,4 mil202221,4 mil202313,2 mil202428,9 mil2025
Rezultat net (lei)-74k2016-111k2017-151k2018189k2019142k202018k2021558k20221,7 mil2023406k20241,1 mil2025
MărimeProfitabilitateProductivitateLichiditateSoliditatelinia gri = mediana industriei (50)
Evoluția indicatorilor
AnCifră de afaceriRezultat netMarjăAngajațiActiveDatoriiCapitaluri
2025 standard 28.884.428 lei 1.072.830 lei 3,7% 17 3.275.457 lei 1.334.093 lei 3.309.884 lei
2024 standard 13.220.954 lei 405.591 lei 3,1% 17 2.827.126 lei 1.067.392 lei 2.237.054 lei
2023 standard 21.376.074 lei 1.657.143 lei 7,8% 18 2.974.704 lei 941.393 lei 2.081.464 lei
2022 standard 8.439.063 lei 557.579 lei 6,6% 16 2.692.539 lei 1.935.528 lei 824.321 lei
2021 prescurtat 4.638.155 lei 17.924 lei 0,4% 13 2.511.831 lei 2.321.076 lei 266.742 lei
2020 prescurtat 3.196.213 lei 141.824 lei 4,4% 11 2.422.177 lei 2.173.359 lei 248.818 lei
2019 prescurtat 2.968.768 lei 188.588 lei 6,4% 15 2.690.873 lei 2.575.267 lei 115.606 lei
2018 prescurtat 1.892.044 lei -151.326 lei -8,0% 24 1.755.187 lei 1.842.630 lei -72.982 lei
2017 prescurtat 1.078.485 lei -111.254 lei -10,3% 24 1.505.865 lei 1.478.179 lei 33.744 lei
2016 standard 1.029.424 lei -74.013 lei -7,2% 26 1.140.115 lei 995.317 lei 144.798 lei
Industria: CAEN 1413 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) · 2025
25% din firme subMedianaTop 25% pesteAceastă firmă
Cifră de afaceri41.349 lei138.156 lei 423.283 lei28.884.428 lei
Marjă netămediana industriei: 2,1% 3,7%

1.982 firme active în acest cod CAEN · vezi topul industriei →

Competitori direcți (topul industriei)

#1 FORMENS SRL Botoșani 331.559.959 lei ⚔️ duel #2 ARTIFEX SRL Vrancea 212.403.587 lei ⚔️ duel #3 SIMIZ FASHION SRL Vrancea 210.850.218 lei ⚔️ duel #4 COTTONTEX SRL Timiș 189.708.748 lei ⚔️ duel #5 OZTASAR SRL Prahova 71.533.378 lei ⚔️ duel
💰 Salariometru — cât se câștigă aici

Nicio raportare încă (afișăm medianele de la 3 raportări în sus, ca să păstrăm anonimatul). Lucrezi sau ai lucrat aici? Ajută-i pe ceilalți — anonim, 20 de secunde:

+ Adaugă salariul tău (anonim)

Nu stocăm nimic despre tine — doar funcția și suma. Publicăm numai mediane, de la 3 raportări în sus.

📈 Rezerva de mărire: ~3.005 lei net/lună per angajat

Calcul din bilanțul oficial 2025: dacă firma și-ar direcționa întregul profit net (1.072.830 lei) către cei 17 angajați, fiecare ar putea primi în plus suma de mai sus — și firma tot n-ar fi pe pierdere. E un plafon teoretic, nu o recomandare; un angajat generează aici și 1.699.084 lei cifră de afaceri pe an. Formula →

🏛 Ești NELLYSAN APIFASHION SRL? Afișează-ți datele de identificare pe site (cerute de lege)

Legea 31/1990 (art. 74) și Legea 365/2002 obligă firmele să afișeze pe propriul site denumirea, forma juridică, sediul, numărul din Registrul Comerțului și CUI. Ia-le de-a gata, cu date verificate:

NELLYSAN APIFASHION SRL
Formă juridică: SRL
Sediu: Str POPA ȘAPCĂ 6, Pitești, Argeș
Nr. Reg. Com.: J2011001300035
CUI: 29142909

Copiază codul HTML pentru footer-ul site-ului tău:

⚠️ Pentru SRL/SA, legea cere și capitalul social — adaugă-l tu (nu apare în datele publice de bilanț).

Întrebări frecvente despre NELLYSAN APIFASHION SRL
Ce cifră de afaceri are NELLYSAN APIFASHION SRL?

În 2025, NELLYSAN APIFASHION SRL a avut o cifră de afaceri de 28.884.428 lei.

Ce profit a avut NELLYSAN APIFASHION SRL?

În 2025, NELLYSAN APIFASHION SRL a raportat un profit net de 1.072.830 lei.

Câți angajați are NELLYSAN APIFASHION SRL?

NELLYSAN APIFASHION SRL avea 17 angajați (număr mediu) în 2025.

Unde este sediul NELLYSAN APIFASHION SRL?

Sediul social al NELLYSAN APIFASHION SRL este în Str POPA ȘAPCĂ 6, Pitești, Argeș.

Care este CUI-ul NELLYSAN APIFASHION SRL?

CUI-ul (codul fiscal) al NELLYSAN APIFASHION SRL este 29142909, iar numărul de la Registrul Comerțului este J2011001300035.

Este NELLYSAN APIFASHION SRL o firmă solidă financiar?

Pe baza bilanțurilor oficiale, NELLYSAN APIFASHION SRL are un scor de sănătate financiară A din 5 (sănătate financiară foarte bună). Acest scor e informativ, calculat automat din cifre, nu o recomandare.

În curând

✦ Raport AI Premium pentru NELLYSAN APIFASHION SRL

Analiză aprofundată generată de AI: riscuri, tendințe, benchmark extins și recomandări. Lasă emailul și te anunțăm la lansare.

Folosim stocare locală (pe dispozitivul tău) pentru funcții precum „văzute recent". Nu urmărim și nu vindem date personale. Detalii